Keleivių pervežimas

Keleiviu pervežimas mikroautobusais – vis labiau Lietuvoje populiarėjanti paslauga, kurią vertina ir kuria naudojasi nemaža dalis žmonių. Visgi, platus kompanijų pasirinkimas ne visada gali užtikrinti pačios aukščiausios kokybės paslaugas. UAB „Maibus“ visada orientuojasi į individualius klientų poreikius ir stengiasi, kad jų suteikiamos paslaugos pateisintų visus išsikeltus lūkesčius.

Keleivių pervežimas su vairuotoju – geras pasirinkimas, kadangi važiavimo metu galima pamiršti rūpesčius ir mėgautis smagia kelione. Svarbiausia, kad suteikiamos paslaugos yra puikus kainos ir kokybės santykis. UAB „Maibus“ stengiasi, kad kelionė taptų ne varginančiu procesu, o tikru malonumu!

UAB „Maibus“ dirba tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis, tad į mus gali kreiptis visi, kuriems tik reikia tokio pobūdžio paslaugų. Kokias paslaugas galime pasiūlyti?

  1. Ekskursijų realizavimas.
  2. Švenčių proceso įgyvendinimas.
  3. Žmonių grupių pervežimas.
  4. Palyda konkrečiai žmonių kompanijai: darbuotojams, verslo partneriams ir t.t.
  5. Darbuotojų pervežimas.
  6. Transporto nuoma vestuvėms. 
  7. Keleivių vežimas į konferencijas, seminarus. 

Kreipkitės jei turite idėją ir mes pasistengsime ją realizuoti.

Tuo pačiu UAB „Maibus“ suteikia ne tik trumpalaikes, tačiau ir kur kas ilgesnio laiko tarpo nuomos galimybes, kuriomis pasinaudoti verta, kadangi pavyks sutaupyti. Paslaugą galime įvertinti tiek valandiniu, tiek paros laiko tarpu. Svarbiausia, kad pasiūlymas tiktų klientui ir visapusiškai patenkintų jo norus.

Ką reikia daryti, jei norite pasinaudoti paslauga?

Kreipkitės į UAB „Maibus“, kur stengiamasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Kreipkitės į kompaniją ir informuokite, kad jums reikalingas mikroautobusas su profesionaliu vairuotoju. Galite informuoti vardan kokios priežasties reikia transporto priemonės ir detalizuokite laiką bei vietą. Suderinus visas smulkmenas Jums tereikės laukti dienos, kadangi UAB „Maibus“ vairuotojas atvyks Jūsų paimti.

Tuo pačiu kompanijos politika užtikrina, kad klientas liktų visapusiškai patenkintas paslauga, tad mūsų profesionalai gali padėti suplanuoti kelionės maršrutą, kuris labiausiai tenkina klientus. Visada galima pasirinkti trumpesnį kelią, kad atstumas būtų greičiau įveiktas. Tuo pačiu įvertinkite galimybę, kad galima keliauti pro gražias Lietuvos arba Europos vietas. Esant poreikiui sustojama, kad keleiviai galėtų pasimėgauti gamtos malonumais.

UAB „Maibus“ – profesionalumas, kokybė ir konkurencinga kaina viename. Keleivių pervežimas – gyvenimą palengvinantis procesas, kurio teikiamomis paslaugomis pasinaudoti mes jums rekomenduojame.

Tegul kelionė būna ne našta, o džiaugsmas!