Akcija (1)
akcijos-tekstas

Priedai

Siekiant, kad kelionė auto priemone neprailgtų – svarbu pasirūpinti priedais, kurie procesą gali padaryti kur kas malonesniu. Šiuo metu rinkoje galima atrasti labai daug pasirinkimų, kurie akį patraukia tiek gera kaina, tiek funkcionalumu. UAB „Maibus“ kompanija siūlo tik pačios aukščiausios klasės paslaugą, kuri pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Jeigu ieškote profesionalumu – kreipkitės į mus!

tom tom

Tom Tom navigacija. Ne tik pasaulis ar Europa yra plati, net ir Lietuvoje galima rasti kelių, kuriuos įveikti be žemėlapio tampa paprasčiausiai neįmanoma. Jeigu ir Jums nuolatinis žiūrėjimas į popierinį žemėlapį kelia diskomfortą – tokiu atveju navigacija gali tapti jūsų išsigelbėjimu. Sprendimas visada yra, tik reikia jį įvertinti ir pasinaudoti. Kodėl turėtumėte pirkti iš mūsų? Kadangi:

  1. Siūlome tik kokybišką produkciją.
  2. Kainos konkurencingos kitų kompanijų pasiūlymams.
  3. Galima įsirašyti tiek Lietuvos, tiek Europos žemėlapius.
  4. Patrauklus balsas informuos apie kelionės eigą.
  5. Suteikiama garantija užtikrina ilgaamžiškumą.

stogo bagazine

Stogo bagažinė – puikus pasirinkimas kuomet reikia pervežti nemažą daiktų kiekį. Pasinaudokite mūsų teikiama mikroautobusų nuoma ir visus daiktus susidėkite į stogo bagažinę. Pamirškite rūpesčius, kuomet auto viduje daiktai trukdo patogiai įsitaisyti. Išsinuomuokite stogo bagažinę ir važiuokite laisvai ir patogiai. 

dviracio laikiklis

Dviračių laikiklis. Turistinės kelionės siekiant pervežti dviračius į konkrečią vietą bus kur kas paprastesnis pasirinkimas jeigu išsinuomuosite šį komfortabilų priedą. Patogiai ir tvirtai pritaisomas dviratis leis jums palengvinti pervežimo vargus.

ratu grandine

Ratų grandinėstai priedas tinkamas tokiems atvejams, kai reikia važiuoti žiemą sunkiai įveikiamu keliu. Ratų grandinės padės nusprendus užkilti kalnu, tiek važiuojant slidžiu keliu. 

vaikiska kedute

Automobilinė kėdutė vaikams. Ne tik Lietuvos įstatymai turėtų apriboti vaikų vežimą auto priemonėse, kur nėra specialių kėdučių, tačiau ir atsakingų tėvelių požiūris į jų vaiką. Automobilinė kėdutė vaikams, kurias nuomuoja UAB „Maibus“ – profesionalų sukurtas priedas, kuris užtikrina patogumą ir geriausią kokybę.

UAB „Maibus“ teikiami priedai – keliaukite saugiai ir patogiai. Tapkite ir jūs dar vienu laimingu klientu.

Kilus klausimams kreipkitės į mus.